Geometrie

MĚŘENÍ A SEŘÍZENÍ GEOMETRIE NÁPRAV

Disponujeme systémem pro měření a seřízení geometrie podvozků BOSCH FWA 4630. Změříme a seřídíme geometrie náprav osobních a dodávkových vozidel, proměříme a seřídíme MAXI dodávky a odtahovky. Tato v současnosti  nejmodernější 3D technologie nám umožňuje provádět běžné měření a seřízení geometrie náprav. Na základě tohoto komplexního měření lze posoudit celkový stav zavěšení náprav ve vztahu ke karoserii a odhalit nutnou opravu po havárii, nebo před nákupem ojetého vozu. Doporučujeme provádět

geometrii náprav při výměně pneu a to hlavně u vozů střední a vyšší třídy.

U kompaktních vozů alespoň jednou ročně. Měření a seřízení geometrie náprav se jistě vyplatí. Kromě komfortu jízdy a bezpečnosti řízení, správně seřízená geometrie podvozku ušetří i náklady na provoz vozidla. Podstatnou úsporou je až o 20% delší životnost pneumatik, které se tolik nesjíždí a opotřebovávají se rovnoměrně. Dobře nastavená geometrie kol ušetří i náklady na palivo. Měření geometrie by mělo být preventivně prováděno 1x ročně, dále po opravě dílů řízení, nebo všech opravách nápravy. Vždy by mělo být provedeno nastavení geometrie kol po každé havárii, ale může být potřeba i vjetí do větší díry, najetí na obrubník apod.

 

 

Pro stálé zákazníky společnosti RFAUTO s.r.o poskytujeme zajímavé slevy na materiál a provedené služby.

Výměny žárovek světel, akumulátorů a doplnění provozních kapalin vozidla provádíme pro stálé zákazníky společnosti RFAUTO s.r.o.    ZDARMA a na počkání.